Euro NCAP випробував нову електричну версію Volkswagen – модель ID.3. Автомобіль пройшов краш-тест за новими, більш реалістичними правилами, проте отримав п’ять зірок без особливих проблем.

Volkswagen ID.3 – перша модель з нового сімейства електромобілів німецького концерну, яка має перенести його в нову еру електрифікації та беземісійного автомобілебудування.

Чи стане Volkswagen ID.3 хітом?

Робити висновки про це ще рано, але вже відомо, що електричний Volkswagen має ще одну сильну перевагу – він справді безпечний при зіткненні.

Euro NCAP присвоїв Volkswagen ID.3 максимальну п’ятизіркову оцінку та похвалив його за високі результати у всіх рейтингових категоріях, а також за гарне стандартне обладнання.

Volkswagen ID.3
Volkswagen ID.3

Виявляється, пасажирський салон ID.3 досить добре витримує фронтальний удар – він не сильно деформується і забезпечує хороший захист для більшості критичних ділянок тіла пасажира. У тесті на бічні удари Volkswagen набрав високих показників безпеки – багато балів за центральну подушку безпеки, розміщену між сидіннями, яка захищає пасажирів від небезпечного зіткнення голови у разі бічного удару.

Захист шийного відділу хребта – як на передніх сидіннях, так і на задній лаві – в разі зіткнення ззаду був однаково добре оцінений.

Volkswagen ID.3

Єдиною невдачею під час випробування був недостатній захист грудної клітки водія як при фронтальному, так і при боковому ударі. Volkswagen ID.3 також набрав додаткові бали за стандартну систему екстреного гальмування та систему гальмування при зіткненні, яка застосовує гальма після аварії.

Детальні результати краш-тестів – Volkswagen ID.3:

Захист дорослих пасажирів – 87 відсотків

Захист дітей, які подорожують в автівці – 89 відсотків

Захист пішоходів – 71 відсоток

Системи допомоги – 88 відсотків.