На українському ринку в 2022 році повинен з’явитися новий кросовер від компанії Geely. Відомий в Піднебесній як Xingyue L у нас він буде відомий як КХ11 або Tugella L. Як виявилося, вартість Geely KX11 виявилася нижчою за ту, яка встановлена ​​на модель Changan Uni-K. Xingyue L стане новий флагманом бренду Geely.

Базовий варіант кросовера оцінюється в 635 000 гривень.

За замовчуванням модель оснащується тільки системою переднього приводу. В якості силової установки використовується молодший движок під індексом JLH-4G20TDJ. Відомі деякі характеристики силової установки. Робочий об’єм агрегату дорівнює 2 літрам, максимальна віддача досягає позначки в 218 «кінські сили». Величина пікового крутного моменту – 325 Ньютон-метрів. Трансмісія обладнана 7-швидкісною роботизованою коробкою передач.

Ще не вийшовши в продаж, кросовер прикував до себе непідробну увагу громадськості. Автомобіль відрізняється наявністю технології автопілота 5G-AVP 1km, сучасною платформою СМА і величезною консоллю по центру, яка розтягнута по діагоналі на 1 метр. Крім цього, в арсеналі представлено ще чимало цікавого.

За версію з повним приводом доведеться доплатити 130 000 гривень на перерахунку на нашу валюту. Це пояснюється наявністю муфти Borg Warner, яка в даному випадку включена в конструкцію кросовера.

Версії з приводом на всі чотири колеса укомпоновані більш продуктивним двигуном на 2 літри, який розвиває потужність 238 «кінські сили» при моменті в 350 Нм. За передачу крутного моменту відповідає 8-позиційна АКПП. Якщо порівняти цінник на максимально укомплектований варіант Xingyue L, то він виявиться менше, ніж на флагманську модель Changan. Топовий варіант під назвою «Флагшіп» доступний за ціною 805 000 грн. Він пропонується в двох версіях в залежності від типу приводу. У випадку з переднім приводом використовується молодший мотор і 7DST. Автомобіль в цьому виконанні оцінений у 720 000 грн.

Для того щоб придбати Geely Xingyue L з більш просунутим обладнанням, необхідно доплатити близько 86 000 грн. Є можливості персоналізації. Потенційні покупці можуть замовити новинку в особливому виконанні. «Смарагдовий зелений» передбачає не тільки наявність ексклюзивного відтінку кузова, але й інше оформлення інтер’єру. Доплата в цьому випадку становить 21 тис. гривень.

Очікується, що в Україну КХ11 приїде в наступному році.