На індійському авторинку приступили до продажу компактної та недорогої версії Nissan Magnite. Авто в перспективі можуть поставити і в Україну.

Найдешевша комплектація транспортного засобу вартує 499 000 індійських рупій (191 300 гривень або 6 700 доларів). В Індії є всього 4 варіанти комплектації транспортного засобу. Базове оснащення бюджетного кросу має на борту системи контролю тяги, ефективної стабілізації VDC, EBD, ABS. Авто отримало світлодіодні фари, дві подушки безпеки, кондиціонер і задній парктронік.

За найдорожчу варіацію просять 935 000 рупій, або 12 700 доларів. Така модель крім всього іншого має повний комплект світлодіодної оптики, круїз-контроль, а також камери, що забезпечують круговий огляд. Салон похвалиться мультифункційним кермом. За доплату пропонується установка відсіку для бездротової зарядки смартфона.

Nissan Magnite
Nissan Magnite

Для новинки передбачено два двигуни. Йдеться про однолітровий атмосферний апарат на 72 кінські сили, який працює з МКПП, а також мотор з турбонаддувом на 95 “коней”, який функціонує з варіатором або МКПП.

Всі варіації отримали передньопривідну систему.