Дешевий французький паркетник призначений для індійського авторинку. Йому дісталася здешевлена архітектура CMF-A +, яку вже випробували на Nissan Magnite.

Компактний паркетник Renault Kiger відрізняється простою конструкцією, економічністю, зручними розмірами і невисоким цінником, близько 210 000 гривень. Ключовим ринком для новинки стане Індія: крос вже з’явився у місцевих дилерів.

У довжину новий бюджетний паркетник зовсім трохи не дотягнув до чотирьох метрів, а його колісна база становить 2,5 метра. Висота кліренсу серійної моделі 205 мм, у концепт-кара цей параметр становив 210 мм. Заявлений обсяг багажника – 405 літрів.

Оснащується передньопривідне авто 72-сильним літровим «атмосферником» або ж літровим 100-сильним турбодвигуном. Двигуни працюють в зв’язці з «механікою» або варіатором. На кожну сотню пробігу компакт-крос витрачає від п’яти до 5,6 літра палива.

Renault Kiger
Renault Kiger

За найдоступніший Renault Kiger доведеться заплатити 549 тисяч рупій. Базова версія отримує звичайний кондиціонер і прості прилади з сегментними дисплеями.

Renault Kiger

Незалежно від комплектації індійський Kiger укомплектовують чотири подушки безпеки.

Очікується, що з часом дешевий паркетник вибереться за межі Індії. І станеться це до кінця поточного року. Не виключено, що Renault Kiger добереться і до України.