Американська автомобілебудівна компанія Ford готує до дебюту чергову новинку, відому поки під «номінальною» назвою Fusion Active. Нещодавно в мережі з’явилися фото майбутнього крос-універсала, що дають уявлення про те, чого варто очікувати шанувальникам «блакитного овалу».

Повідомлення про появу Ford Fusion в кузові універсал вперше з’явилися близько двох років тому і, схоже, що на оприлюднених фото ми бачимо саме цю новинку. Звичайно, авто практично повністю приховано під камуфляжній плівкою, але в екстер’єрі помітні риси, властиві кросоверам і позашляховикам з лінійки Ford. Також на зображеннях можна побачити звужену передню оптику крос-купе.

Ford Fusion Active універсал
Ford Fusion Active універсал

Ford Fusion Active позиціонується як конкурент Subaru Outback, а останній по суті є «піднятою» варіацією універсала Legacy. У випадку з новинкою від американського виробника спостерігається та сама картина, тобто, вона теж є «піднятою» версію кросовера Fusion, який покинув минулого літа ринок США.

Ford Fusion Active універсал

До речі, однією з «родзинок» крос-купе стане величезний сенсорний дисплей, що займає майже всю ширину передньої панелі. Про технічне оснащення поки інформації немає, але очікується, що Ford Fusion Active отримає гібридну трансмісію, а на ринку США і Європи може з’явитися під іншим “ім’ям”.

Прем’єра нового авто від Ford має відбутися в наступному році, але точна дата ще не озвучувалася.