Honda вперше представила Civic наступного покоління, продемонструвавши прототип седана, який надійде в продаж у наступному році.

Одинадцяте покоління з’явиться у вигляді седана. Хетчбек з’явиться пізніше. Також з’явиться електричний Civic Type R. Honda ще до кінця не підтвердила, чи буде нова модель пропонуватися у Великобританії та Європі.

Тоді як новий Honda Civic зберігає деякі ключові елементи стилю свого попередника, він має більш чистий дизайн, на який вплинув Accord для американського ринку. Новинка зберегла низький хід і капот свого попередника.

Honda Civic
2022 Honda Civic Prototype

За словами Honda, дизайнери значно переробили верхню частину кузова, перемістивши передні стійки вперед, щоб поліпшити огляд. На бічні двері переїхали і бічні дзеркала заднього виду. У нового Civic в передній частині є перероблена решітка радіатора меншого розміру, а задню колію вирішили розширити. Також з’явилися нові задні ліхтарі.

Honda ще не публікувала зображення інтер’єру. При цьому заявляє, що Civic зазнав більш драматичного образу з «чистішою» панеллю приладів та новою інформаційно-розважальною системою з сенсорним екраном діагоналлю на 9,0 дюйма.

Honda Civic

Honda ще не описала в загальних рисах силові агрегати або технічні характеристики нової машини. Є припущення, що в прийдешньому Type R буде використовуватися гібридна трансмісія.

Версія седана нового Civic буде як і раніше виготовлятися для ринку США на північноамериканських заводах компанії в Індіані, США, і Онтаріо, Канада. Всі версії хетчбека нинішнього покоління Civic сходили з конвеєру на заводі Honda в Суїндоні, але через закриття цього заводу виробництво моделей в США перейде на завод в Грінсбургзі, штат Індіана.

Honda Civic

Незвично є те, що Honda вирішила показати новий прототип Civic з презентацією на каналі потокової передачі інтернет-ігор Twitch.