Ні, це не приватний проект, а цілком серійний автомобіль. Тепер ви вже знаєте, що в GMC вирішили відродити Hummer. Як і раніше, під цим брендом випускатимуться масивні позашляховики, але з маленьким уточненням – вони будуть електричними. Нинішній пікап – перша ластівка.

В цілому, в дизайні новинки простежується спадкоємність з колишнім Hummer – автомобіль отримав агресивні бампери, прямокутні колісні арки, сталевий захист днища, позашляхові шини діаметром 35 або 37 дюймів, а також вертикальне лобове скло.

Крім цього, електрокар укомплектували тонкими світлодіодними фарами і незвичайною радіаторною решіткою з шістьма секціями в дусі оригінальних Hummer другого і третього покоління (H2 і H3 ). При бажанні дах машини можна зняти, перетворивши пікап в кабріолет.

Hummer

Щодо технічної сторони, то електрокар отримав адаптивну пневмопідвіску з можливістю збільшення кліренсу приблизно на 15 сантиметрів. Водієві вперше став доступний режим руху по діагоналі.

Автомобіль комплектується трьома електромоторами сумарною потужністю 1000 кінських сил. Hummer може прискорюватися з місця до 100 км / год менш ніж за три секунди, а його максимальний запас ходу складає близько 560 кілометрів.