Mercedes-Benz SL наступного покоління знову вийшов на тести, однак, цього разу знімки автовиробник надав сам і офіційно. Мабуть, дебют новинки очікується вже найближчим часом.

В даний час у Mercedes є інженери і водії-випробувачі на спеціальному закритому полігоні в засніженій Швеції, де новий SL проходить останній етап випробувань в холодну погоду і на снігу. Можливо, не всі майбутні власники SL-класу візьмуть свої автомобілі в подорож по засніженій пересічній місцевості, але Mercedes хоче, щоб родстер витримав всі види суворих погодних умов.

Для цього фінального етапу зимових тестів Mercedes вносить останні штрихи і калібрує повнопривідну систему родстера 4Matic, яка вперше в історії буде пропонуватися в SL. Інженери також працюють над тим, щоб новий тканинний дах міг витримати суворі умови, що переважають у полярного кола.

Наступний етап розробки і тестування SL пройде на легендарній трасі Нюрбургрінг, де характеристики керованості будуть піддані остаточному доопрацюванню. На північному кільці траси інженери будуть «стежити за тим, щоб ця остання генерація SL ще більше, ніж будь-коли, продемонструвала спортивне коріння».

Mercedes також підтверджує, що всі версії нового SL будуть продаватися під брендом Mercedes-AMG. За попередньою інформацією, базова модель буде оснащена 2,0-літровим двигуном з турбонаддувом потужністю близько 400 кінських сил.

Mercedes-Benz SL

Крім того, SL63 отримає 4,0-літровий V8 з двома турбінами, а максимальна потужність, як очікується, зросте до 800 к.с. в гібридній комплектації. Mercedes заявляє, що новий SL дебютує вже в цьому році.