Після появи на Нюрбургринзі кілька місяців тому нове покоління BMW 2-Series Coupe недавно помітили на тестах недалеко від полярного кола в Північній Європі, де йому довелося зіткнутися з мінусовими температурами.

Як бачимо на фото, прототип зберіг важке маскування. З візуальної точки зору особливо про новинку нічого сказати, крім того, що це зменшений варіант автомобіля з єдиною круглою вихлопною трубою на водійських бічній стороні.

Нове купе 2-й серії залишиться задньопривідним, оскільки воно буде засноване на платформі CLAR останніх 3-х і 4-х серій. Це дозволить провести чітку межу між дводверними моделями і 2-ю серією Gran Coupe і 2-ю серією Active Tourer, в яких використовується передньопривідна архітектура UKL, спільна з X1, X2 і 1-Series.

BMW 2-Series Coupe
BMW 2-Series Coupe

Нова архітектура зробить його сумісним з широким спектром силових агрегатів, причому початкового рівня очікується запуск зі звичайними чотирициліндровими бензиновими і дизельними двигунами.

Бензинові варіанти з шістьма циліндрами будуть приводити в дію M240i та M2 Coupe, а топпер, який замінить нинішній M2 Competition буде використовувати 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун M3 і M4 з подвійним турбонаддувом.

BMW 2-Series Coupe

Офіційна дата презентації автомобіля поки що невідома. Прем’єра новинки відбудеться в 2021 році, можливо, як модель 2022 року. Новий M2 Coupe повинен слідувати за ним в 2022 році.