Оновлений седан BMW M3 почав випускатися на виробництві концерну в Мюнхені, де збирається вся лінійка моделей G20 3 серії.

Вихід наступного M3 завершує лінійку 3-й серії на підприємстві в Мюнхені, яке виробляє седан 3-й серії і 3-ю серію Touring, включаючи всі гібридні, бензинові та дизельні двигуни. Всі моделі та варіації приводів зроблені на одній лінії.

Минула генерація моделі M4 вироблялась в Мюнхені. Оновлене покоління доставили на підприємство в Дінгольфінзі, щоб розробники марки змогли впровадити процес автономної зборки даху з вуглепластика M4 Coupe для наступного M3. Фахівці BMW впровадили абсолютно нові ручні робочі процеси на потужностях підприємства зі створення крісел, де випускаються карбонові ковшеподібні крісла М. Плюс до всього, капот і панелі G80 з боків збираються вручну.

BMW M3
BMW M3

M3 Sedan і M4 Coupe привезуть в автосалони Євросоюзу на початку весни наступного року. Обидві нові моделі BMW M мають високі обороти, твін-турбо 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун доступний в двох різних станах мелодії. Базові моделі отримують 473 к.с. і 550 Нм крутного моменту, тоді, як варіанти Competition пропонують 503 кінських сил і 650 Нм крутного моменту.

BMW M3
BMW M3 фото: Motor1.com

Унікальний варіант в цьому сегменті – шестиступінчаста механічна коробка передач, доступна для моделей із заднім приводом. Інші варіанти включають 8-ступінчасту коробку передач M Steptronic з Drivelogic та інтелектуальну систему повного приводу M xDrive, яка буде доступна з літа 2021 року