Німецька автомобілебудівна компанія BMW готується незабаром презентувати новий позашляховик X8 M. Як стало відомо, майбутня новинка може отримати потужний 750-сильний V8.

Точну дату прем’єри флагмана BMW X8 і гібридної M-версії німецький виробник поки не повідомляє, але очікується, що новинка 2022 модельного року може дебютувати до кінця наступного року.

Це авто стане найпотужнішою моделлю компанії, що вийшла в серію.

Звичайно, на сьогоднішній день офіційної інформації про підготовлюваний до дебюту позашляховик практично немає, а зовні його оцінити можна тільки на шпигунських фото, та й то лише частково, оскільки кузов прихований під щільним камуфляжем.

Проте вже зараз зрозуміло, що BMW X8 матиме кузов меншого розміру, ніж у X7, а також гостру передню частину. Ймовірно, X7 і X8 будуть побудовані на одній платформі, при цьому і моторна гамма у двох моделей буде схожою.

BMW X8
BMW X8

Таким чином, новий BMW X8 отримає, швидше за все, 6-циліндрові бензинові агрегати, дизелі з помірно-гібридною технологією і 523-сильний твін-турбо V8 у варіації M 50i. Крім того, з’явиться повнорозмірна версія BMW X8 M, а її вихід очікують приблизно через рік після стандартної.

«Заряджену» новинку розробники можуть оснастити гібридною системою, в яку окрім електромотора увійде V8 робочим об’ємом 4,4 літра. Сумарна віддача такої силової установки складе 750 «коней».