Land Rover випустив абсолютно новий Defender. Він повернувся і став кращим, ніж будь-коли. Йому вдалося втілити в життя ідеали і можливості свого попередника, але при цьому він став більш зручним і високотехнологічним.

Defender миттєво впізнаваний, незважаючи на те, що він абсолютно новий звір. Модель отримала майже вертикальне вітрове скло і панель з напівкруглими фарами, вентиляційні отвори на передніх крилах і вираженою лінією плеча. Вікна Alpine встановлені з боків даху. Задні ліхтарі мінімалістичні та являють собою сучасні світлодіоди з тривимірним дизайном.

Defender укомплектований передніми сидіннями з шкірою Windsor з підігрівом і вентиляцією, панорамним скляним дахом, дерев’яною обробкою, цифровим дзеркалом заднього виду і системами допомоги водієві, такими як адаптивний круїз-контроль.

Land Rover Defender
Land Rover Defender

На останньому ряді сидінь можуть розміститися тільки маленькі діти, оскільки місце для ніг складає всього 521 мм. Пасажири другого ряду можуть зрушити свої сидіння вперед, щоб звільнити трохи більше місця, але навіть у цьому випадку краще залишити їх підліткам.

Land Rover Defender

Що стосується технічних функцій, Defender може бути оснащений додатковою 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів, яка дозволяє вибирати між дисплеями з одним або двома датчиками, а також карти з повним оглядом.

Land Rover Defender

Говорячи про камери, у більш дорогих Defender є цифрове дзеркало заднього виду, відоме як ClearSight Rear View, яке дозволяє «бачити крізь» великі підголовники Defender і встановлене ззаду запасне колесо. Land Rover також заявляє, що воно забезпечує на 50 градусів більш широкий кут огляду, ніж традиційне дзеркало заднього виду.

Defender доступний з двома різними двигунами, включаючи 2,0-літровий чотирициліндровий з турбонаддувом, що розвиває 296 к.с. і 400 Нм крутного моменту в парі АКПП і стандартною системою повного приводу.