Продажі компактних позашляховиків в Європі до жовтня знизилися на 37%. Фірмова табличка Hyundai Tucson поступилася місцем Kona як найбільш продаваній моделі бренду в Євросоюзі.

За словами очільника Hyundai Italy Андреа Креспі, це тільки тимчасово, оскільки Tucson останнього покоління знову стане лідером продажів Hyundai. Найбільш продаваними компактними кросоверами в Європі є VW Tiguan, Nissan Qashqai і Peugeot 3008.

Креспі додав, що Hyundai сподівається продати 15000 Tucson тільки в Італії до 2021 року, з яких 7000 мають бути гібридами і 1500 гібридами, що підключаються – модель PHEV надійде в Європу вже у лютому.

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

У цій моделі останнього покоління є багато переваг, починаючи з сміливого зовнішнього дизайну з незграбним металевим каркасом, а також з крилами, які розширюються і складною конструкцією решітки радіатора. Деякі з цих стильових підказок навіть вважаються «неприпустимими в школах дизайну». Тут маються на увазі трикутні форми кросовера та пересічні характерні лінії.

У порівнянні зі своїм попередником, новий Tucson на 20 мм довший, на 15 мм ширший і на 5 мм вищий. Тим часом, колісна база виросла на 10 мм, в результаті чого залишилося ще 26 мм місця для ніг на задньому сидінні.

Hyundai Tucson

Трансмісії поставляються з доступним повним приводом, за винятком 1,6-літрового дизельного двигуна потужністю на 113 к.с. Корейський автовиробник також планує спортивну версію N лінії, яка прибуде на початку наступного року.