В кінці літа поточного року кузовне ательє Zagato з Італії презентувало новий суперкар Iso Rivolta GTZ. Тоді технічні характеристики авто не розкривалися, а зовсім недавно деякі подробиці все ж були оприлюднені.

Iso Rivolta GTZ від Zagato виконаний в стилі ретрокара і фактично його зовнішність «відсилає» до моделі Iso AC / 3, що стала дворазовим переможцем гонки «24 години Ле-Мана» понад півстоліття тому. Новинка ж, хоч і зовні схожа з однією з легенд, але в технічному плані, природно, дуже відрізняється.

Iso Rivolta GTZ
Iso Rivolta GTZ

Під капотом суперкара Iso Rivolta GTZ «корветівський» V8 GM LT4 робочим об’ємом 6,2 літра. Завдяки нагнітачу агрегат здатний розвивати 660 «коней» при моменті 881 Нм. Як заявляє виробник, на розгін до 100 км / год новинці потрібно 3,7 сек, а максимально вона здатна розвивати 315 км / г.

Iso Rivolta GTZ
Відомо, що Iso Rivolta GTZ, з виконаним за каркасно-панельною технологією кузовом, буде створено менше двох десятків, а якщо точно, то 19 примірників.

Причому на 9 вже знайшлися замовники, але ось у скільки оцінили суперкар – залишається невідомим, оскільки інформацію такого роду виробник розкриває виключно потенційним покупцям.