Тестовий прототип KIA ProCeed Facelift знову був відображений на фото. Незважаючи на те, що як і раніше авто одягнене в камуфляж, на цей раз вдалося сфотографувати салон моделі.

Допрацьовану модель остаточно приведуть до належного результату до початку 2022 року. Автомобіль, варто відзначити, входить в число найбільш привабливих моделей, представлених на даний час в лінійці бренду. Плановий фейсліфтинг є проміжним кроком до подальшої зміни поколінь. До речі, нова генерація «КІА ПроСід» повинна з’явиться через 2,5 року.

KIA ProCeed Facelift на цей раз проходила тестові випробування на дорогах Німеччини. Раніше автомобіль був відображений, перебуваючи в русі. Нові ж знімки показують його, коли він знаходиться на стоянці. Це дозволило зробити більш чіткі знімки, а також заглянути всередину авто, щоб оцінити внутрішній простір оновленого автомобіля.

Судячи із представлених фотографій, KIA ProCeed отримав видозмінену оптику. Зокрема, чотири світлодіодних вогні головного світла тепер мають іншу форму. У актуальної версії вона дещо інша. Дизайн оновлений і у радіаторної решітки, як, втім, і у повітрозабірника, який вийшов розтягнутим в ширину. По периметру верхньої решітки збережене оздоблення з хрому. Тут ми бачимо і наявність червоних акцентів, які прикрашають боковини, а також передню частину. Вони проходять по низу кузова, роблячи акцент на спортивність. Можливо, в об’єктив камери потрапила версія з GT Line обробкою. Підретушували бампери і світлові групи на задній частині. Доопрацюванню піддані і повітрозабірники на торцях.

Салон актуальної моделі

На знімках можна трохи розглянути салон моделі. Увагу привертає перероблена центральна консоль, на якій встановлений збільшений тачскрін медіасистеми. Він практично об’єднаний з цифровим щитком приладів. Крім цього, з’явилися нові збільшені підкермові перемикачі. У моделі також покращенню піддадуться матеріали, текстиль, комбінації оббивки і колірні рішення. Виробник запропонує нове комфортне обладнання.

Актуальна модель

Презентація новинки намічена на друге півріччя 2021 року. У лінійці двигунів будуть представлені як дизельні, так і бензинові мотори, а також гібриди, що підключаються.