Кросовер Kia Sorento четвертої генерації може похвалитися безліччю особливостей, серед яких, наприклад, півтора десятка асистентів і маса інших, впроваджених розробниками, корисних рішень.

На що в першу чергу звертаєш увагу в салоні нового Kia Sorento, то це подвійні дефлектори обдування, причому з незалежним регулюванням, тобто, за бажанням можна налаштовувати окремо верхній і нижній, але ось центральні видувають повітря прямо в коліна, що при включеному кондиціонері не зовсім приємно.

У мультимедійній системі «зашиті» розслаблюючі звуки природи, для пасажирів заднього ряду передбачені подвійні кишені, розміщені на водійському і передньому пасажирському кріслах, а в торцях цих крісел розмістили USB-зарядки, що дуже зручно і практично, тому що не потрібно нахилятися щоб турбуватися з приводу недостатньої довжини проводу.

До речі, підстаканники передбачили навіть в задніх дверях. У плані роз’ємів для зарядки в Kia Sorento взагалі нескладно збитися з рахунку, оскільки в «старшій» комплектації їх цілий десяток.

Kia Sorento
Kia Sorento

Однак, крім переваг і особливостей, в Kia Sorento є і два істотні недоліки – відсутність адаптивних фар і обігріву лобового скла. В іншому з оснащенням у оновленого кросу повний порядок – вентиляція крісел, електричний привід п’ятої дверки, проекційний екран, оглядові камери, дисплеї мультимедіа з великою діагоналлю.

Величезним плюсом Sorento можна назвати і відмінну шумоізоляцію. Невеликий шум в салоні з’являється тільки на швидкості понад 100 км / г.

Ймовірно, для багатьох покупців вирішальним фактором стане система Drive Wise, що включає в себе 15 асистентів. Це і функція запобігання фронтальних зіткнень, і «розумний» круїз-контроль, система безпечного виходу з авто і багато інших.

Однак, повний набір асистентів доступний лише в двох дорогих комплектаціях Kia Sorento, вартістю мінімум 38 820 доларів

Kia Sorento

Під капотом оновлений крос в базовій варіації оснащується бензиновим 2,5-літровим MPI потужністю 180 «коней», що працює в парі з 6-діапазонною АКПП, а за 199-сильний 2,2-літровий дизельний агрегат, сполучений з 8-ступінчастим преселективним «роботом», доведеться доплатити близько 2 000 доларів.

Так, ціна чимала, але ця покупка цілком себе виправдає, тому що з цим двигуном авто стає динамічнішим і більше спритним на трасовій швидкості.