Позашляховик п’ятого покоління починає проходити випробування в Європі, натякаючи на новий вигляд і підтверджуючи гібридний варіант. Напередодні модель вперше помітили на тестуванні в Європі задовго до дебюту в кінці 2021 року.

У своєму нинішньому вигляді Kia Sportage є найбільш продаваною моделлю Kia у Великобританії, поступившись меншому Niro тільки у вересні цього року. Кросовер доступний в чотирьох комплектаціях з вибором з трьох двигунів: без наддуву і версії з турбонаддувом 1,6-літрового бензину і недавно представленого 1,6-літрового мягкогібридного дизеля.

На ранньому етапі незрозуміло, чи будуть всі три варіанти двигунів перенесені в Sportage п’ятого покоління, коли він надійде в продаж у 2022 році. Дизель як і раніше відіграє важливу роль в європейській лінійці Kia, тому, ймовірно, так і буде. Будь-які бензинові варіанти теж будуть електрифіковані. При цьому немає ні слова про те, чи буде Sportage слідувати за більшим Sorento в отриманні гібридної трансмісії, яка підключається.

Kia Sportage
Kia Sportage

У цього тестового зразка точно є якась електрифікована трансмісія, про що свідчить встановлена ​​законом жовта наклейка. Незважаючи на камуфляж, цей прототип натякає на радикальну еволюцію стилю Sportage, порівнянну з різкою різницею між моделями другого і третього покоління.

Новий дизайн передньої частини капоту передбачає сильний вплив нового Sorento, який носить останню версію решітки Kia «тигровий ніс». Оптика розташована нижче, а передній спліттер виступає далі, ніж раніше.

Kia Sportage

Зміни збоку і ззаду будуть теж однаково великими. Виробник змінив лінію даху, яка згинається вниз в сторону абсолютно нового дизайну кришки багажника, увінчаного виступаючим спойлером.

Камуфляж покриває велику частину дизайну задніх ліхтарів, тому невідомо, чи прийме Sportage вертикальний дизайн, який можна побачити на Sorento, або збереже іншопланову світлову смугу.

Раніше в цьому році Kia детально описала свою стратегію з випуску 11 нових електромобілів до кінця 2025 року, серед яких буде новий кросовер з динамічним стилем. Однак, навряд чи він буде мати значок Sportage.