Позашляховик Land Rover Defender нового покоління – це останній автомобіль, який отримав від тюнер-ательє Carlex статус Racing Green. Останній варіант британського позашляховика може похвалитися темно-зеленим забарвленням в стилі British Racing Green.

Зовнішній вигляд додатково вдосконалений за рахунок додавання елементів з вуглецевого волокна, таких як кришки капота, розширювачі колісних арок і кришки запасного колеса, які також мають рельєфний візерунок.

Все контрастує з білими порцеляновими смугами, які проходять по всій довжині автомобіля, а також нанесені на нижні частини дверей з написом «Racing Green Edition». Налаштований Defender також був оснащений зробленими на замовлення чорними колісними дисками, взутими в шини Yokohama.

Land Rover Defender Racing Green
Land Rover Defender Racing Green

У салоні встановлені спортивні сидіння спереду і ззаду, оббиті коричневою шкірою з логотипом Racing Green Edition посередині. Зелені акценти можна знайти по всій кабіні, поряд зі зміненим кермом, тисненням «Racing Green Edition» на передньому підлокітнику, логотипом «Carlex» на панелі приладів перед пасажиром і табличкою обмеженої серії з серійним номером.

Land Rover Defender Racing Green

Carlex не зіпсував силові агрегати Defender. В США можуть бути встановлені з 2,0-літровий двигун з твін-турбонаддувом потужністю 296 кінських сил або 3,0-літровий м’який гібрид з шестициліндровим двигуном потужністю 396 к.с.

Перший розганяється від 0 до 96 км / год за 7,7 секунди, а другий скорочує час до 5,8 секунди. Ціна починається від 49 900 доларів.