До недавнього часу в мережі показували тільки прототипи п’ятидверного Defender 110 з двигуном V8 під капотом, але Land Rover також випустить восьмициліндровий варіант більш короткого Defender 90.

Новинку помітили на тестуванні в Європі з британськими номерними знаками, хоча і з лівим кермом. Більша частина кузову тестового автомобіля покрита тонким шаром камуфляжу. При цьому автівка має бути схожою на довшу модель, за винятком більш короткої відстані між осями.

Основна відмінна риса – розташування вихлопної системи, з двома квадратними патрубками з кожного боку, які ми також бачили на Defender 110 V8. Оскільки це всього лише прототип, варто чекати, що остаточний варіант буде краще приховувати глушник, можливо, з великим заднім бампером.

Land Rover Defender 90
Land Rover Defender 90

Очікується, що пневматична підвіска стане стандартною функцією для версій Defender V8 90 і 110 разом із модернізованою гальмівною системою. Проте, зараз нічого не відомо про двигун. В деяких звітах стверджується, що новий Land Rover Defender може використовувати 5,0-літровий агрегат JLR з наддувом потужністю близько на 500 к.с., в той час як інші вважають, що під капотом може трудитися 4,4-літровий V8 BMW. Зараз можна сказати напевно: ця версія Defender буде найгнучкішою.

Land Rover Defender 90

Оскільки прем’єра Land Rover Defender 90 очікується в першій половині 2021 року нам не доведеться так довго чекати, щоб дізнатися, що буде приводити його в дію.