Сьогодні Mazda підтвердила нову стратегію, яка включає запуск п’яти нових моделей позашляховиків, які з’являться на різних ринках світу. Найпершою ж новинкою для Європи у 2022 році стане новий кросовер Mazda CX-60.

Видання Motor.es спробувало уявити можливий екстер’єр моделі на першому рендері.


Для Mazda новий CX-60 стане першим новим позашляховиком, представленим на новій платформі, адже CX-50, як з’ясувалось отримає вже існуючу архітектуру від CX-30.

Що відомо про Mazda CX-60?

Mazda CX-60 під покриттям

Виробник вже заявив, що Mazda CX-60  – це преміальний п’ятимісний позашляховик, а отже бренд планує цього разу зайти в сегмент D, де він досі не був присутнім як на основних ринках Європи, так й в Японії.

Новий CX-60 має з’явитись у середині наступного року, а у продаж надійде восени. Це буде перша гібридна модель бренду, а також перший позашляховик, оснащений найновішою технологією Skyactiv, що поєднує в собі електродвигун, акумулятор та чотирициліндровий бензиновий двигун.


Mazda CX-60 зробить ставку на продовження лінійки моделей, в основі яких буде CX-30. Очікується, що новинка отримає вишуканий і спортивний стиль зовні, разом з авангардним інтер’єром.

Наступні кілька місяців будуть ключовими, оскільки виробник вже має готову модель виробництва, тому до кінця року розпочнеться видача офіційних анонсів.