Німецький виробник автомобілів готує до появи абсолютно новий варіант Mercedes G-Class у виконанні 4 × 4². Новинка проходить тестування у випробувальному центрі Нюрбургрингу (не плутати з легендарним гоночним треком).

Позашляховик оснащений великим багажником на даху в комплекті із задніми сходами і традиційною камуфляжною плівкою замість чорної стрічки, яка закриває величезні розширювачі колісних арок.

Розробники подарували моделі нові передній і задній бампери, великі бічні підніжки для покращення посадки і висадки пасажирів, габаритні вогні та нове кріплення запасного колеса. Помітні великі просвердлені гальмівні диски та червоні супорти через восьмиспицеві диски, взуті в товсту гуму.

Mercedes G-Class 4×4
Mercedes G-Class 4×4

4 × 4², як очікується, стане одним з кращих позашляховиків, чому сприятиме дуже великий дорожній просвіт.

На даний момент ще не відомо, чи буде він продаватися як G500 4 × 4² в Європі і G550 4 × 4² у Сполучених Штатах, або він буде називатися G63 4 × 4².

Mercedes G-Class 4×4

У будь-якому випадку він отримає під капот 4,0-літровий двигун V8 з подвійним турбованим наддувом. Питання в тому, чи буде це «звичайний» варіант або агрегат Аффальтербаха потужністю в 577 кінських сил і 849 Нм.

Щоб це дізнатися, доведеться почекати, поки концерн представить його офіційно. Прем’єрний показ може відбутися в цьому році.