Німецьке тюнінг-ательє Lorinser спеціалізується на моделях Mercedes-Benz з 1935 року, коли стало офіційним реселлером Daimler.

Тепер, коли вийшов W223 S-класу сьомого покоління, компанії по вторинному ринку боряться з труднощами, і це лише питання часу, коли автолюбителі побачать обвіси і нові моделі коліс.

Ця історія про другий варіант: Lorinser встановив свої колеса LM2R на останній флагман бренду Mercedes. Колеса мають діаметр 21 дюйм, що сильно відрізняється від 16-дюймових коліс W116 Benz в 1970-х роках. 16-дюймові колеса в той час вважалися великими.

Колеса LM2R, доступні в кольорах Chrome, Hyper Silver і Black, мають велику поверхню в стилі 90-х з додатковими м’якими формами, що відрізняють їх від коліс Mercedes-Maybach. Центральна частина має більші арки в порівнянні з більш плоскими колесами Maybach. Здається, ніби вони підвішені, як якась блискуча металева покришка.

Mercedes-Benz S-Class
Mercedes-Benz S-Class

Інші деталі включають в себе втоплений фланець обідка і поглиблені роздільні спиці, які тільки здаються розділеними. Можна стверджувати, що модель отримала більш сучасний вигляд, ніж той, який має Maybach.

В цілому дизайнери створили дуже динамічне, потужне і живе незбиране колесо. Великі поверхні надають автівці розкішного і впевненого вигляду.

– відзначили представники ательє.

Mercedes-Benz S-Class

Lorinser також працює над модернізацією потужності та різними аеродинамічними компонентами для абсолютно нового W223 Mercedes S-Class.