Про Mercedes Citan часто забувають, але компанія підтвердила наступне покоління. Концерн презентує його в другій половині 2021 року.

Розробники приховують деталі. При цьому вони описали модель як «повністю нову розробку», яка буде мати «типову для бренду ДНК».

Mercedes повідомив, що модель отримає відмітний зовнішній вигляд, а також новітніх опції безпеки й інші види зв’язку. Оновлений Citan також обіцяє мати просторий вантажний відсік, низький вантажний поріг і «розсувні двері, що широко відкриваються» по обидва боки.

Mercedes-Benz Citan
Mercedes-Benz Citan

Компанія додала, що клієнти можуть розраховувати на високий рівень комфорту водіння, а також на повністю електричну версію.

Citan другого покоління, про який було оголошено в минулому році, розробляється у співпраці з альянсом Renault-Nissan-Mitsubishi. Незважаючи на це, компанія раніше заявляла, що модель «з першого погляду буде легко впізнаваною як Mercedes-Benz».

Mercedes-Benz Citan

Хоча багато деталей залишаються загадкою, очікується, що модель буде заснована на новому Renault Kangoo. Він відрізняється більш витонченим дизайном і сучасним інтер’єром, в якому використовуються більш якісні матеріали, покращений дизайн та нова інформаційно-розважальна система.

Компанія Renault не вдавалася в подробиці, але підтвердила, що Kangoo буде пропонуватися з бензиновими, дизельними і електричними силовими агрегатами, а також з механічною і автоматичною коробками передач. Також з’явиться асортимент варіантів з об’ємом завантаження від 3,3 до 4,9 кубічних метрів.