Якщо ідея кросовера Mercedes-Maybach за 160 500 доларів або за 4 513 000 гривень викликає тремтіння, то можна розслабитися. Компанія вносить останні штрихи в ультра-розкішний S-клас.

Напередодні його помітили майже без камуфляжу. Новинка йде по шляху оновленого S-класу, презентованого у вересні.

Відмінності від побратима полягають в унікальній решітці з вертикальними смугами. З боку зміни особливо помітні, оскільки Mercedes-Maybach S-Class має подовжену колісну базу і довгі задні двері. Поки невідомо, якої довжини буде ця модель, але у попереднього Maybach колісна база була збільшена на 201 мм.

Mercedes-Maybach S-Class
Mercedes-Maybach S-Class

Крім збільшених габаритів, модель отримала додаткове хромоване оздоблення і значки Maybach на задніх стійках. Ми також можемо побачити унікальну вихлопну систему, яка перегукується з тією, що є на модельному GLS.

Найбільші зміни очікуються в салоні. Maybach отримає задні сидіння з регулюванням потужності, підніжки, а також функції обігріву, вентиляції та масажу. Швидше за все, вони будуть розділені центральною консоллю на всю довжину з планшетом, який забезпечить легкий доступ до різноманітних параметрів автомобіля. Варто очікувати розважальну систему на задніх сидіннях з двома 11,6-дюймовими дисплеями.

Mercedes-Maybach S-Class

Варіанти двигунів залишаються непідтвердженими, але в попередніх звітах передбачалося, що 6,0-літровий V12 з подвійним турбонаддувом збережеться і видасть 621 кінських сил і 1000 Нм крутного моменту. Можливий варіант S580 з 4,0-літровим V8 з подвійним турбонаддувом, який видає 496 «коней» і 700 Нм крутного моменту. Цей варіант також придбає функцію EQ Boost, яка могла б забезпечити додатково 21 к.с. і 249 Нм.

Очікується, що Mercedes-Maybach S-Class 2021 модельного року дебютує на автосалоні в Гуанчжоу вже 20 листопада.