McLaren 720S – абсолютний монстр на прямій. Настільки, що перемогти його вдалося не багатьом машинам. Чи зможе новий Porsche 992 Turbo S додати своє ім’я в цей короткий список?

На відміну від британського суперкара, 992 Turbo S є повнопривідним, тому в нього є перевага з точки зору швидкого старту, особливо на мокрій дорозі.

Porsche використовує 3,8-літровий шестициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом, що видає 650 кінських сил і 800 Нм крутного моменту і з’єднується з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням. Модель має повний привід із заднім диференціалом підвищеного тертя з електронним управлінням.

Porsche 992 Turbo S

Офіційно розгін від 0 до 100 км відбувається за приголомшливі 2,7 секунди. Максимальна швидкість становить 330 км / г.

McLaren 720S більш потужний, але при цьому його крутний момент менший – 770 Нм. Його 4,0-літровий V8 з подвійним турбонаддувом призводить в рух задні колеса через семиступінчасту коробку передач. Потужність складає 720 к.с. Автовиробник заявляє, що спорткару потрібні 2,9 секунди для розгону від 0 до 100 км. Максимальна швидкість обмежена показником в 341 км / г.

McLaren 720S

На папері ці два гіперкари збігаються досить рівномірно, але може бути тільки один переможець, і двох заїздів на дистанцію в чверть милі з місця має бути достатньо, щоб вирішити цю проблему.