Автовиробник Renault поділився новою інформацією про модель Spring EV в кузові кросовера. Стала відома вартість новинки.

Електрокросовер Renault Spring EV офіційно представлений компанією. Виробник відкрив замовлення на новинку і нарешті оголосив її вартість. Незважаючи на те, що автомобіль не відрізняється високими динамічними параметрами, він відноситься до преміального класу. Однак, статус не вплине на вартість, і модель стане однією з найдоступніших в класі електрокарів в Європі.

Автомобіль виходить на ринок під маркою Dacia. У Європі ціна моделі починається від 12.4 тисячі євро, що можна зіставити з цінником Sandero.

Renault Spring EV

Корпорація не збентежена тим, що автомобіль повільний. Максимальна швидкість становить всього 125 км / г. В якості силової установки застосовується електромотор потужністю 45 к.с. Щоб зарядити батарею, потрібно виділити як мінімум 14 годин.

Особливості моделі полягають не в цьому. Вся справа в доступності на ринку і в тому, що це клас SUV. Навіть з такими даними автомобіль може стати черговим бестселером.