Новий Рено Логан Степвей (Renault Logan Stepway) відповідає новій глобальній фірмовій дизайн-стратегії Renault, тому отримав чорну фальш-решітку радіатора з хромованими накладками, впізнаваний бампер і накладки на протитуманні фари, а також світлодіодні денні ходові вогні у фірмовому стилі Renault c характерною З-подібною формою.

На всі моделі Stepway серії встановлюється нове кермо, виконане з матеріалів високої якості, з покращеною ергономікою, яка забезпечує зручний хват для рук.

Новий Renault Logan Stepway покликаний подарувати впевненість і свободу в русі. Саме тому його відрізняє яскравий позашляховий дизайн з пластиковим захистом кузова 360 ° і високий дорожній просвіт до 195 мм, які відкривають широкі можливості для подорожей за місто.

Залежно від версії, моделі Stepway оснащуються системою дистанційного запуску Renault Start, яка дозволяє завчасно прогріти двигун і швидко забезпечити комфортну температуру в салоні до початку поїздки. Крім того, зробити поїздки приємними і комфортними дозволяють такі необхідні опції, як клімат-контроль і обігрів лобового скла по всій поверхні, підігрів передніх сидінь, обігрів бічних дзеркал, кондиціонер, задні парктроніки і багато іншого.

Вперше для Stepway серії доступна нова мультимедійна система MediaNav 4.0 з підтримкою AndroidAuto® і CarPlay®, що дає клієнтам можливість використовувати найбільш популярні в експлуатації автомобіля додатки на екрані свого автомобіля (навігаційні карти, музичні програвачі, прийом і передача дзвінків і т.д.) .

Logan Stepway оснащується надійними, перевіреними часом силовими агрегатами, які дозволяють відчувати себе впевнено в різних дорожніх умовах: двигунами об’ємом 1.6 літра (82 к.с. / 102 к.с. / 113 к.с.) серії h4m в парі з механічною або автоматичною коробками передач.

Крім того, спеціально для любителів комфортних поїздок по місту Renault запропонує для Logan Stepway нову серію Stepway City c ексклюзивним дизайном, обладнану сучасною автоматичною безступінчастою трансмісією cvt x-tronic, яка в поєднанні з двигуном 1.6 л, 113 к.с. характеризується хорошою динамікою, паливною економічністю на рівні механічних коробок передач і надійністю.