Компанія Volkswagen, вже презентувала нові GTD, GTE, GTI і GTI Clubsport. Компанія завершить лінійку компактних хот-хетчбеків, представивши в середу, 4 листопада, абсолютно новий Golf R.

Потужність і раніше буде забезпечуватися 2,0-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонадувом. Тільки вже з новими функціями, такими як зміна фаз газорозподілу і вихлопні гази з водяним охолодженням, які направляються в турбонагнічувач в головці блоку циліндрів.

Ще не розкрита потужність. З чуток, новинка буде генерувати 333 кінських сили з повнопривідною системою. Вона була інтегрована з іншими системами ходової частини, включаючи адаптивну систему управління шасі та електронне блокування переднього диференціала, допомагаючи автомобілю управляти зчепленням з дорогою і проходити повороти.

Volkswagen Golf R
Volkswagen Golf R

Спортивний вигляд R допоможе відрізнити його від лінійки передньопривідних Golf, з характерною для моделі передньою частиною, яка буде мати унікальний дизайн решітки радіатора і збільшені повітрозабірники.

Очікується, що Golf R 2021 роки отримає збільшене крило на даху і дифузор з чотирма ребрами, з вирізами на кожній стороні для чотирьох вихлопних труб. Легкі колеса і значки R завершать образ.

Volkswagen Golf GTI Clubsport

У салоні повинні з’явитися сидіння з додатковою підтримкою, ексклюзивними варіантами оздоблення, посиленими брендом R, а також спеціальними меню для цифрової комбінації приладів та інформаційно-розважальної системи.

Новий Golf R буде зібраний на заводі у Вольфсбурзі в Німеччині, як і його побратими.