Модель Volvo XC40 Recharge P8 стала першим масовим електрокаром за весь час існування бренду зі Швеції. За даними прес-центру Volvo, реалізація новинки стартують в 2021 році. Цінник новинки буде озвучений ближче до старту продажів.

Публічний дебют купе-кросу організували в жовтні минулого року. Електрифікований кросовер приводиться в рух двома електричними двигунами, які розташовані по одному на кожній осі. Загальна вижимна сила досягає 408 «коней» і 660 Нм.

Від нуля до ста кілометрів кросовер розганяється за 4,9 сек. Максимальна швидкість обмежена показником в 180 км / г. Крос укомплектований акумуляторною батареєю на 78 кВт-год. На одному заряді автомобіль здатний подолати до 400 кілометрів. Поповнити запас енергії завдяки опції оперативної зарядки з нуля до вісімдесяти відсотків можна за 40 хвилин.

Іномарка сконструйована на архітектурі CMA. У довжину електромобіль досяг позначки в 4425 мм, ширина становить 2034 мм. Кліренс XC40 досягає 175 мм замість 211 мм у стандартного паркетника. Також став меншим об’єм багажника, після поновлення він має в своєму розпорядженні 413 л. У звичайній моделі цей результат – 460 л.

Volvo XC40 Recharge P8
Volvo XC40 Recharge P8

Раніше зазначалося, що тюнери переосмислили обмеження топової швидкості Volvo. З кінця минулого весни всі вироблені автомобілі Volvo оснащені обмежувачем швидкості на позначці в 180 км / г.

Концерн зі Швеції зробив це з міркувань безпеки, оскільки розраховує звести смертність в іномарках концерну при аварії до нуля. Шанувальники бренду прийняли таке нововведення з розумінням, інших воно розчарувало.