В інтернеті, ще до офіційного дебюту опублікували зображення версії Huracan STO, марки Lamborghini, наступного модельного року.

Мова йде про останній обмежений випуск трекової версії суперкара, що отримав середнє розташування силового агрегату V10. Натхненням для створення даного транспортного засобу стала модель Huracan Super, варіації Trofeo Evo. Автомобіль має досить привабливий зовнішній вигляд.

Передня частина Lamborghini Huracan STO похвалиться оновленою радіаторною решіткою, повітрозабірниками іншої форми, помітним аеродинамічним елементом, пофарбованим в помаранчеве забарвлення.

Lamborghini Huracan STO
Lamborghini Huracan STO

Авто має характерний капот з великими ефективними повітрозабірниками, як у випадку гоночного автомобіля, на якому воно засноване. Для моделі характерні багатоспицеві глянцеві чорні колеса та розширені бічні «спідниці».

Транспортний засіб зможе похвалиться і розширеними арками задніх коліс, що підноситься заднім крилом, ковшем на даху, «акулячим плавничком» в задній частині, новим дифузором і кришкою силового агрегату, зробленою на замовлення. Технічні характеристики машини тримаються поки в секреті.