Норвезька компанія з післяпродажного обслуговування Zyrus Engineering, яка в серпні минулого року здійснила фурор своїм диким Lamborghini Huracan LP1200, взялась за новий проект. Замовник Porsche Taycan з Норвегії доручив їм розробити карбонові деталі для високопродуктивного електромобіля.

Команда прийняла виклик і розробила повний карбоновий комплект, що складається з 14 частин, які підходять до точок кріплення OEM. Всі деталі зроблені на власному виробництві. Zyrus Engineering має великий досвід виробництва вуглецевого волокна.

Porsche Taycan Zyrus Engineering
Porsche Taycan Zyrus Engineering

Після майже трьох місяців створення прототипу в Zyrus впевнені, що вони першими вийдуть на ринок з таким висококласним пакетом для моделі Taycan. Ось найголовніші з них: передній спліттер, бічні спідниці, облицювання вентиляційних отворів переднього крила, задній спойлер і елемент у вигляді дифузора в задньому бампері. Є набір легкосплавних дисків OZ Racing HyperGT HLT.

Карбоновий обвіс коштує від 15 330 доларів або 430 700 гривень і може бути виконаний з матового або глянцевого вуглецевого волокна. Заднє крило йде окремо за ціною 2020 доларів або 62 000 гривень, при цьому Zyrus також пропонує індивідуальні варіанти забарвлення за запитом.

Porsche Taycan Zyrus Engineering

Повний карбоновий комплект можна замовити зараз в Норвегії, а в найближчому майбутньому він буде доступний і на міжнародних ринках.