Наприкінці жовтня японський підрозділ Lexus оголосив про запуск LC Grand Tourer в новій спеціальній версії Aviation з фіксованим крилом з вуглецевого волокна. Протягом двох тижнів після анонсу випуску автомобіля всі лімітовані моделі були миттєво розпродані.

Lexus опублікував офіційний прес-реліз щодо запуску LC Aviation ще 28 жовтня. Спершу заявлялось, що автомобіль в обмеженій серії можна буде офіційно придбати в салонах на батьківщині японської марки з 6 січня 2021 року.

Проте, вже до середини листопада всі 70 екземплярів спеціального купе вже знайшли своїх власників (через попередньє замовлення). Не дивно, що нова версія спортивного Lexus привернула увагу. LC Aviation – унікальна модель

У роботі над автомобілем інженерів Lexus підтримав пілот Йошіхіде Муроя. Відмінною рисою обмеженого купе є широке фіксоване крило, яке неможливо знайти на жодній іншій моделі LC. По боках розташовані вертикальні плавники, які нагадують перевернуті крила, помітні на кінчиках крил багатьох сучасних літаків. Їх завдання – додатково стабілізувати гранд-турер під час швидкої їзди.

Lexus LC Aviation
Lexus LC Aviation

Lexus LC Aviation також отримує й інші елементи, що відрізняють його від решти версій. Це й інтер’єр оброблений алькантарою, спеціальні підвіконня з вуглецевого волокна та 21-дюймові чорні ковані алюмінієві диски.

Автомобіль доступний у двох варіантах силового агрегату – LC 500 з 5-літровою атмосферною V-вісімкою і LC 500h з гібридним приводом.

Японське відділення Lexus оцінило LC Aviation як мінімум 15 000 000 єн за LC 500, або приблизно 144 500 доларів в прямому перерахунку. Це на 1 500 000 єн (приблизно 14 400 доларів) більше, ніж базовий варіант гранд-турера.

Lexus LC Aviation

Ця сума не здається такою високою, враховуючи, що перед нами один із найбільш унікальних різновидів в історії марки. Автомобіль, безумовно, підтримуватиме високу вартість.

В майбутньому, коли дороги кишітимуть електричними та автономними автомобілями, класичне купе з великим атмосферним V-8, в суворо обмеженій версії, буде справжньою рідкістю.