Оголошені ціни на повністю електричний фургон Mercedes eVito 2020 року у Великій Британії, а також специфікації. Екологічно чистий автомобіль коштує більше 40 895 фунтів стерлінгів або 1 млн 552 тисячі гривень і поставляється з двома варіантами довжини та двома комплектаціями.

Специфікація початкового рівня називається Progressive, а конфігурація пакету eVito Plus обійдеться в 42 015 фунтів стерлінгів. Стандартні функції включають в себе інформаційно-розважальну систему Audio 30 з радіо DAB, камеру заднього виду, пакет захисту від крадіжки з подвійними замками, нову решітку з хромованими ребрами і зарядний кабель типу 2, 8 м, 32 А для швидкої зарядки від мережі змінного струму .

Замість цього можна вибрати пакет Plus, який включає дзеркала з електроприводом, бампери з колірним кодуванням, обмеження швидкості до 120 кілометрів на годину і парктроніки.

Також в стандартну комплектацію входить функція Mercedes Pro Connect, що пропонує безкоштовний доступ до Optimized Assistance на ходу. Вона включає в себе звіти в реальному часі про критичні деталі і стан рідин, журнали поїздок, попередження про крадіжку, блокування в реальному часі з мобільного телефону, геозон, управління аваріями і поломками, а також інформацію про рух в реальному часі.

Mercedes-Benz eVito
Mercedes-Benz eVito

Крім того, фургон може похвалитися технологією попередньої підготовки обігрівача і виділить всі доступні варіанти зарядки поблизу.

Що стосується продуктивності, то панельний фургон eVito 2020 роки живиться від акумуляторної батареї на 41,4 кВт-г і може забезпечити крутний момент 300 Нм при прискоренні. Він також отримав комбінований діапазон WLTP в 148 км, що досягається в збалансованому режимі водіння «E» – з шестигодинним часом зарядки на основі трифазної зарядки.