Geely Tugella встиг отримати оцінки від перших автовласників. Вони поділилися не тільки кращими, але і гіршими сторонами моделі.

Ходять чутки, що зовсім скоро автомобіль Geely Tugella прибуде і на ринок України. Проте, навіть зараз він розбурхує почуття багатьох автофанатів. Звичайно, модель ще не встигла показати себе на великому пробігу, але власники вже сформували певну думку про китайця.

Geely Tugella
Geely Tugella

Перший плюс – привабливий зовнішній вигляд.

Машина на дорозі збирає погляди інших водіїв. Ще одна безсумнівна перевага – надійний і швидкий двигун з турбіною. Мотор китайці взяли у Volvo – динаміки тут вистачає, щоб пересуватися і в місті, і на трасі. Останній плюс – немає ніяких слідів старої китайської збірки. Під час руху не з’являється свист, скрип та інші неприємні звуки.

Geely Tugella

Але і без недоліків не обійшлося.

Автомобіль часто постачається в дуже бідною комплектації. Тут немає контролю сліпих зон, матричної оптики, а якість шумоізоляції залишає бажати кращого.

Geely Tugella

Другий мінус – однотонне оздоблення салону. Якщо всередині застосували дерево, зовнішність була б набагато привабливіша. Останній недолік – занадто гучний звук двигуна.