Toyota Yaris GR отримала один з найпотужніших продуктивних трициліндрових двигунів в історії автомобільної промисловості. Тридверний хот-хетч оснастили безліччю покращених характеристик в порівнянні зі стандартним Yaris.

Фактично, автомобіль побудований на комбінації платформ Toyota GA-B і GA-C, що є дуже рідкісним явищем в галузі. Створена в якості оновлення для гоночного WRC, модель з високими робочими характеристиками є сьогодні однією з найбільш функціональних серед невеликих автомобілів на ринку. Хетч недоступний в Сполучених Штатах, але продається в Європі і деяких азіатських країнах.

До сьогоднішнього дня Toyota досить голосно заявляла про те, наскільки унікальним виявиться оновлений хетчбек. Вона випустила ряд рекламних оголошень для різних регіонів, де продається автомобіль, і деякі з них були досить провокаційними. Наприклад, в рекламному ролику для Японії GR Yaris дрейфує по засніженій місцевості.

Toyota Yaris GR

Фактично, це більше, ніж просто реклама продуктивного авто. Ролик являє собою скоріше короткий навчальний курс про те, як правильно управляти GR Yaris по снігу.

Зайве говорити, що ці маневри слід виконувати тільки при наявності відповідних навичок.