Nissan презентував модернізований позашляховик Navara після короткої тизерної компанії. Він приносить з собою ряд оновлень в порівнянні з попереднім поколінням. Зокрема, вийшла нова флагманська варіація для продажів по всьому світу.

Нова Navara, також позначена як Frontier в Мексиці та Південній Америці, відразу ж відрізняється від попередньої моделі завдяки зміненим передній і задній панелі. Спереду позашляховик отримав оновлену решітку радіатора і пару нових світлодіодних фар, які додають йому загрозливого вигляду на дорозі. Всі деталі перед лобовим склом – нові. Також оновилася задня оптику, двері та розширювачі колісних арок.

Nissan Navara
Nissan Navara

Крім нового зовнішнього вигляду, Navara включає в себе безліч стандартних функцій Nissan Intelligent Mobility: інтелектуальне попередження про аварії, екстрене гальмування і моніторинг кругового огляду, який використовує чотири камери для паркування або буксирування.

Ця система також включає в себе моніторинг бездоріжжя, який перевіряє наявність найближчих перешкод на низьких швидкостях в режимі повного приводу.

Nissan Navara

Nissan також посилив задню вісь Navara, збільшив вантажопідйомність і сам кузов. Розробники встановили інтегровану сходинку в бампер в задній частині кузова, нову рульову рейку, щоб покращити маневреність на низьких швидкостях і реакцію управління кермом. Нова рульова рейка знижує вібрацію і покращує шумоізоляцію.

На вершині нового модельного ряду Navara знаходиться модель PRO-4X. Вона включає в себе стильний пакет, націлений на «любителів пригод і мандрівників, спраглих піти від повсякденної рутини», і включає спорт-бар.

Nissan Navara

Ніяких оновлень трансмісії не проводилося. Авто стандартно поставляється з 2,3-літровим чотирициліндровим дизельним двигуном з подвійним турбонадувом потужністю на 188 «коней» і 450 Нм.

Цей двигун може працювати в парі або з шестиступінчастою механічною коробкою передач, або з семиступінчастою автоматичною коробкою передач.

Інформація про ціни поки що не розголошується.