Оновлений Renault Grand Scenic пропонує покращений дизайн та нові елементи обладнання, а також … спрощений асортимент. Grand Scenic для модельного року 2021 в Європі уже доступний для замовлення.

Омолоджений Renault Grand Scenic буде випускатися у 2021 році з новою хромованою решіткою та новим нижнім бампером протитуманних фар. Хромована смужка також буде присутня на кришці багажника всіх версій.

Версія Intens має антену типу “плавник акули”. Нові 20-дюймові диски також доступні у всіх версіях. Світлодіодні фари Pure Vision забезпечують більш потужний світловий промінь збільшений на 30%.

Renault Grand Scenic
Renault Grand Scenic

Інтер’єр Grand Scenic вирізняється повноцінним світлодіодним підсвічуванням та трьома новими варіантами оздоблення салону, тоді як зовнішність може бути виконана в одному з двох нових кольорів екстер’єру: Topaze Blue та Millesime Red.

Модельний ряд складається з двох версій Zen та Intens та двох версій двигуна 1.3 TCe із наддувом потужністю 140 і 160 к.с. Більш слабкий доступний як з механічною трансмісією, так і з коробкою передач з подвійним зчепленням EDC, тоді як більш потужний доступний лише з “автоматичною” коробкою передач.

Ціни Renault Grand Scenica 2021 на європейському ринку стартують від 27 800 доларів.