Німецька автомобілебудівна компанія Volkswagen у 2021 році може офіційно презентувати нове серійне крос-купе, назва якого поки точно невідома, але зараз воно (крос-купе) фігурує під неофіційною назвою ID.5.

Незалежні дизайнери опублікували перші зображення майбутньої новинки, створивши рендери по зробленим раніше фотошпигунами знімкам.

Як можна побачити на рендерних зображеннях, в плані екстер’єру електричне крос-купе Volkswagen ID.5 багато в чому схоже з попередником ID.4. Принаймні, передня частина у двох електрокарів від баварських розробників практично ідентична. Задня частина кузова відрізняється – більш похилим схилом даху, трохи інша форма скла біля задньої стійки.

Також у Volkswagen ID.5 відсутній задній спойлер і «двірник». Перший, до речі, не зовсім зникне, а переміститься на кромку кришки багажного відсіку. Що стосується задніх ліхтарів, то їх майбутня новинка, швидше за все, запозичить у попередника, як і задній бампер.

Volkswagen ID.4

У плані платформи для Volkswagen ID.5 (або ID.4 X) будь-яких інновацій очікувати не варто. Передбачається, що серійне крос-купе буде побудовано на модульній платформі MEB, отримає 204-сильний електричний двигун і систему заднього приводу.

Заряд ходу на електротязі складе близько 520 кілометрів по циклу WLTP. Не виключається також вихід варіації електрокару з повним приводом і двома електричними моторами з сумарною віддачею 306 «коней».