Японська автомобілебудівна компанія Toyota, в рамках майбутнього автосалону в Гуанчжоу, повинна презентувати новий седан Allion. Зображення новинки, зроблені фотошпигунами напередодні прем’єри, нещодавно оприлюднили в мережі.

Трохи раніше компанія-виробник показувала тизер Toyota Allion, але повністю так і не розкрила інтригу, лише акцентувавши увагу на деяких деталях та силуеті кузова авто.

Тепер новинку можна розглянути докладніше на шпигунських фото, хоча, звичайно, для того, щоб дізнатися про внутрішнє оснащення та технічні характеристики, все одно варто чекати прем’єри, оскільки такі подробиці поки невідомі.

Toyota Allion
Toyota Allion

Відзначимо, що Toyota Allion по суті не є абсолютно новою моделлю. Раніше седан з такою самою назвою і вельми схожою зовнішністю був доступний на ринку Японії, але зараз очікується не просто вихід оновленої варіації, а й, можливо, глобальні продажі.

Що стосується змін, які можна побачити на фото, то авто отримало переглянуту головну оптику, бампера і радіаторну решітку. Задні крила теж відрізняються від тих, що були у попередника, як і задні ліхтарі або кришка багажного відсіку. Toyota Allion базується на платформі TNGA і оснащується 178-сильним бензиновим двигуном робочим об’ємом 2 літри.