Тоді, як нові електромобілі з’являються все частіше і швидше, на ринку все ще є маса автомобілів з ДВЗ, орієнтованих на водія, і вони бувають різних форм і розмірів. Наприклад, в категорії компактних автомобілів можна отримати задоволення від водіння при виборі BMW M2 CS, Audi RS3 або Mercedes-AMG A 45 S.

Ці автомобілі поза ціновим діапазоном більшості автолюбителів, але всі вони мають відмінні характеристиками. CarWow недавно порівняв їх один з одним, щоб з’ясувати, який з них буде найшвидшим.

Стандартно M2 CS має перевагу перед двома іншими. Його 3,0-літровий рядний шестициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом розвиває 444 кінських сили і 550 Нм крутного моменту. Він працює в парі з семиступінчастою трансмісією з подвійним зчепленням, яка передає потужність на задні колеса.

Mercedes-AMG A 45 S
Mercedes-AMG A 45 S

Мерседес-AMG А45 S має найменшу силову установку у вигляді 2,0-літрового мотора з турбонаддувом з чотирма циліндрами потужністю на 415 кінських сил і 500 Нм крутного моменту. Він також повнопривідний і має восьмиступінчасту автоматичну коробку передач.

Audi RS3
Audi RS3

Що стосується протестованого Audi RS3, то насправді це модель 2016 року, в яку були внесені деякі модифікації, тому тепер він видає цілих 450 «коней» і 750 Нм.

Не дивно, що повнопривідні Audi та Mercedes-AMG мають перевагу. Однак у міру того, як швидкості починають збільшуватися, BMW прокладає собі шлях в лідери і проноситься мимо Mercedes-AMG, і тюнінгованої Audi і насилу перемагає їх.