Німецька автомобілебудівна компанія Audi готує до виходу на ринок Європи оновлений кросовер Q2. Подробиці про майбутню новинку були розсекречені незадовго до прем’єри.

У плані екстер’єру, крос Audi Q2 отримав не дуже багато оновлень. Автівка, яка готується до виходу в Європі, отримала трохи змінені бампери, розширену кольорову гаму забарвлення кузова, світлодіодну оптику Matrix. В якості опції у кросовера тепер доступна виконана з карбону обробка «леза» на задній стійці. Плюс колір останнього може як «перетинатися» з тоном кузова, так і бути сірим, сріблястим або чорним.

Audi Q2

У стандартне оснащення оновленого Audi Q2 входить мультимедіа MMI останньої генерації з дисплеєм, діагоналлю 8,3 дюйма, а в дорожчій комплектації покупцеві запропонують фірмову віртуальну систему розміром 12,3 дюйма, яка замінить звичну комбінацію приладів.

У мінімальній комплектації Audi Q2 оснащена системою Pre Sense і «прогресивним» рульовим керуванням, а доповнити системи активної безпеки можна одним з трьох доступних пакетів (Safetv, Park або Drive).

В моторну гамму увійдуть 2 дизеля і 3 бензинових двигуна, однак система повного приводу Quattro доступна тільки зі 148-сильним TDI об’ємом 2 л. Ціни на німецькому ринку на Audi Q2, оснащений 1-літровим TFSI, стартують від 29,6 тисяч доларів.