Спортивна версія електричного кросовера Skoda Enyaq отримала змінений дизайн і буде доступна в трьох варіантах потужності.

Компанія Skoda представила спортивну модифікацію свого першого електричного кросовера Enyaq під назвою Sportline. Продажі новинки повинні початися найближчим часом. Ціни на автомобіль будуть названі дещо пізніше.

Машина отримала новий спойлер, «закриту» радіаторну решітку, короткі звіси, збільшені бічні обвіси, інші бампери і особливі шильдики. Машина оснащується дифузором, 20-дюймовими алюмінієвими колісними дисками (опційно доступні і 21-дюймові диски), а матричні світлодіодні фари головного світла вже входять в набір стандартного оснащення.

В салоні машини встановили нові сидіння з оздобленням штучною замшею, спортивне триспицеве кермо та спеціальні алюмінієві накладки на педалі.

Skoda Enyaq

Skoda Enyaq
Skoda Enyaq

Спортивний кросовер запропонують клієнтам зі 179-сильною електричною установкою. Запас ходу у такого задньопривідного Enyaq – 400 кілометрів.

Також буде доступна 203-сильна версія автомобіля з запасом ходу в 520 кілометрів. Нарешті, топова версія кросовера отримала 265-сильну електричну установку та систему повного приводу.

Skoda Enyaq

Skoda Enyaq

Крім цього, Skoda веде розробку купеподібної версії Enyaq, яка отримає назву GT. Прем’єра новинки відбудеться також в цьому році. Автомобіль отримає таку саму передню частину, як і у стандартного кросовера, але при цьому буде відрізнятися від нього більш похилим дахом, іншими задніми стійками, а також звуженою лінією скління.

Skoda Enyaq

В планах чеської компанії випустити “заряджену” версію електричного кросовера з приставкою vRS в назві. Потужність такої модифікації перевищить 300 кінських сил.

Skoda Enyaq

Компанія Skoda планує вивести на ринок до 10 нових моделей до 2025 року, які отримають повністю електричну або гібридну силову установку. Автовиробник розраховує, що через п’ять років на такі машини припаде до 25% від усього об’єму продажів.