Компанія BMW відмовилася вносити будь-які серйозні зміни в кросовер X5. Доказом цього стало те, що деякі з їхніх останніх дизайнів вийшли досить суперечливими.

Цей гібридний прототип був помічений в той момент, коли його доставили в технічний центр автовиробника в Мюнхені з камуфляжною стрічкою у всіх потрібних місцях. Передні фари і задні ліхтарі не відрізняються один від одного, але це, швидше за все пов’язано з тим, що крос отримав не остаточні елементи. Це звичайна процедура для ранніх прототипів.

Що дійсно виглядає новим, то це передній і задній бампери. Спереду дизайн бампера більш динамічний, ніж на нинішньому гібриді X5, щось на зразок суміші дизайну M Sport і моделі iPerformance. Тим часом задній бампер виглядає більш вираженим, ніж раніше. Варто очікувати нові варіанти коліс і кілька нових кольорів кузова.

BMW X5
BMW X5 2021 року

Зміни в інтер’єрі повинні відображати зміни в LCI 5-ї серії, такі як додавання нової інформаційно-розважальної системи з 10,25-дюймовим сенсорним екраном з роздільною BMW iDrive 7.0 в поєднанні з 12,3-дюймовим дисплеєм BMW Live Cockpit Professional.

BMW X5

Що стосується лінійки двигунів, то вона має складатися з оптимізованих бензинових і дизельних опцій, з новими 48-вольтовими м’якими гібридними системами. Вони додають близько 11 «коней» до загальної потужності двигуна. Звичайно, що і гібридний варіант xDrive45e, очевидно, надійде в лінійку нового BMW X5.

Оновлений BMW X5 2022 року має дебютувати в наступному році.