Новий позашляховик Ferrari Purosangue 2022 року помітили на території автовиробника в Маранелло. Він нагадує суміш Levante і Porsche Panamera. Проте, такі здогадки, це тільки спроба Ferrari якомога довше стримувати фактичний дизайн Purosangue.

Purosangue матиме карбоново-керамічні гальма і установку з чотирма вихлопними трубами. Хоча іншу сторону задньої частини не видно, ми можемо бачити тільки дві труби з лівого боку.

Що стосується компонування тестового зразка, то для пасажирів заднього ряду не так багато вільного місця для ніг. Серійний кузов, швидше за все, буде виглядати зовсім по-іншому. Можливо він отримає великий передній звис, як і слід було очікувати від позашляховика. Тим часом, двері також будуть по-різному розташовуватися між двома осями.

Ferrari Purosangue
Ferrari Purosangue

Purosangue залишається одним з найбільш засекречених новинок бренду.

Вона отримає повний привід і достатню потужність, щоб кинути виклик Lamborghini Urus, що генерує близько 650 «коней» або й більше. Якщо Purosangue в кінцевому підсумку буде важити менше, ніж її суперник, то зможе задовільнитись і меншою потужністю, ніж Lambo. Наприклад, 610 к.с. з 3,9-літровим твін-турбо V8 GTC4 Lusso T.

Чи використовуватиметься якийсь тип гібридної технології, це ще невідомо. Але на даний момент це явна можливість, враховуючи архітектуру автомобіля.

Ferrari планує провести презентацію Purosangue в кінці наступного року або аж у 2022 році.