Напередодні з’явилася новина, яка, поза всяким сумнівом, засмутить любителів Toyota і позашляховиків. Один з американських форумів опублікував інформацію, що японський виробник планує припинити випуск Land Cruiser і 2021 модельний рік стане останнім для автомобіля.

Там також повідомляється, що Lexus LX залишиться в модельній лінійці преміального бренду, але нинішній 5,7-літровий V8 замінить наддувний двигун з шістьма циліндрами. У повідомленні згадується джерело в дилерському центрі марки, яке стверджує, що “не варто випробовувати ілюзії на повернення Land Cruiser і остаточне рішення вже прийнято”.

Безсумнівно, до чуток варто ставитися з величезною часткою скепсису, але треба визнати, що існуюче покоління стоїть на конвеєрі вже 13 років і ніяких конкретних повідомлень про наступника немає.

Toyota Land Cruiser Prado

За цей час виробник обмежився лише численними фейсліфтингами, щоб зберегти стиль свіжим і привабливим для спраглого ринку позашляховиків.

Крім відсутності офіційної інформації, в мережі немає будь-яких натяків або «шпигунських» знімків наступного покоління, а, отже, чутка не далека від реальності.

Підтвердження або спростування цих даних варто чекати в найближчі місяці, але дуже хочеться сподіватися, що інформація виявиться неправдивою.