Для європейських автомобілістів, які експлуатують нові електрифіковані машини Mustang Mach-E, запропоновано додаткову вигідну пропозицію.

Так, водії можуть протягом п’яти перших років експлуатації безкоштовно користуватися спеціалізованими зарядними станціями марки, які знаходяться в різних містах Європи.

Дана пропозиція зроблено для того, щоб привернути цікавість потенційних покупців до даного електрифікованого автомобіля, істотно збільшивши рівень його продажів на європейському ринку.

Інтер'єр Ford Mustang Mach-E
Інтер’єр Ford Mustang Mach-E

Виробники впевнені, що саме дана пропозиція дозволить моделі Mustang Mach-E не тільки стати однією з найпопулярніших, але і скласти гідну конкуренцію машинам інших брендів, також працюють на електромоторах.

Ford Mustang Mach-E
Ford Mustang Mach-E

Детальніше дізнатися про дану пропозицію можна в будь-якому дилерському центрі марки, розташованому в Європі. П’ятирічний безкоштовні доступ до зарядних станцій дійсно може допомогти збільшити рівень продажів. Розуміючи це, виробники і зважилися на дану акцію.

Вся справа в тому, що доходи від продажу електрокарів, які будуть збільшуватися, з легкістю покриють витрати на їх зарядку.