Французький бренд Renault оновив свій паркетник Captur, оснастивши його гібридним двигуном. Вартість новинки починається від 21 600 доларів.

Тепер Renault Captur володіє «м’яким» гібридом, в складі якого знаходяться 12-вольтовий стартер-генератор та 1,3-літровий двигун. Він взаємодіє з семидіапазонним «автоматом» і передньопривідною системою. Їх сумарна віддача становить 140 кінських сил при крутному моменті в 260 Нм.

Даний агрегат відповідає документації, якої повинні дотримуватися компанії при випуску екологічних автомобілів. Так, у французького паркетника на 100 кілометрів шляху обсяг викинутих хімікатів не перевищує 139 грамів.

Renault Captur
Renault Captur

Витрата бензину в оновленому Renault Captur теж радує споживачів. У змішаному циклі споживання палива складає тільки шість літрів на 100 кілометрів. Відомо, що придбати даний кросовер можна буде в трьох модифікаціях: Intens, Zen і Zen +.

За базову комплектацію клієнтам доведеться викласти 21 600 доларів, більш представницька модифікація коштує на 6 800 доларів більше.