На ринку Китаю стартував продаж нового малотонажного комерційного фургона Ford Transit Pro. Новинка доступна для покупки в залежності від варіації за 163,8-233,8 тис. юанів, що по актуальному курсу еквівалентно 703 000 – 1 003 700 гривень.

Новий Ford Transit Pro, який вийшов на ринок Піднебесної, отримав оновлений екстер’єр та інтер’єр. Так, у фургона зовсім інша решітка радіатора та головна оптика з вбудованими блоками світлодіодних денних ходових вогнів.

Ford Transit Pro
Ford Transit Pro

Крім того, у нового Ford Transit Pro відрізняється від попередника передній бампер, а ліхтарі ззаду отримали вертикальне розташування.

Ford Transit Pro оснащений дизельним силовим агрегатом робочим об’ємом 2,2 літра, який генерує 140 «коней», що працює в парі з «механікою» або роботизованою трансмісією.

Ford Transit Pro

Новий фургон пропонується для покупки з 10 або 15-місним компонуванням салону, оновленою передньою панеллю і сучасною мультимедіа з тачпадом великого розміру.

На сьогоднішній день купити новинку можна виключно на китайському ринку, а ось щодо того, чи планується розширення географії, інформація поки відсутня.