На каналі Auto Trader в YouTube з’явився запис, де автори продемонстрували глядачам гонку поколінь автомобілів McLaren. У заході водії задіяли більш сучасну модель 540C і Mercedes-Benz SLR.

Mercedes-Benz SLR McLaren вважався кращим із суперкарів, маючи 5,4-літровий агрегат, потужність 617 к.с., що вражає навіть на даний час, з огляду на вихід автомобіля в 2003 році.

McLaren 540C, в свою чергу, являє собою модель з 540-сильним двигуном, об’ємом 3,8 літра, а за своїми технічними даними його можна порівняти з вищевказаним конкурентом.

Mercedes-Benz SLR 2003 року випуску
Mercedes-Benz SLR 2003 року випуску

На каналі Auto Trader була продемонстрована серія заїздів за участю даних автогігантів, яку вів екс-ведучий шоу Top Gear Рорі Рід. Він вирішив з’ясувати, чи зможе на трасі сучасний McLaren стати кращим більш застарілого конкурента, незважаючи на велику різницю в крутному моменті  та дефіциті потужності.

В рамках гонки автомобілі неодноразово намагалися перемогти один одного. Проте, з габаритним мотором спереду і великим крутним моментом Mercedes-Benz не зміг скласти гідну конкуренцію модифікації 540C з її новими технологіями.