Більш чистий дизайн робить маленький кросовер Honda HR-V більш дорослим.

Honda представила третє покоління свого компактного кросовера HR-V в Японії. Світові ринки значною мірою отримуватимуть цю версію невеликого CUV, тоді як Північна Америка матиме власний HR-V. Незрозуміло, чи будуть між ними істотні відмінності, але тим часом давайте подивимось на специфікацію JDM Vezel.

Вона уникає безлічі складок свого попередника і прагне до більш чистого і зрілого вигляду, завдяки чому HR-V виглядає вже дорослим. Спереду “решітчаста решітка”, здавалося б, поєднується з бампером, її оточують більш тонкі фари з верхніми світлодіодними денними ходовими вогнями, які утворюють візуальне з’єднання завдяки хромованій смузі над решіткою.

Honda HR-V Vezel
Honda HR-V Vezel

Бічний профіль виявляє купе-подібну лінію даху, як і його попередник, від якого новий HR-V також успадкував “приховані” ручки задніх дверей, встановлені біля С-стовпів. Панорамний скляний дах з двома стеклами робить салон просторішим, а пластикові накладки навколо колісних арок нагадують нам, що це все ще кросовер. Залежно від рівня комплектації, розмір колеса варіюється від 16 до 18 дюймів.


Honda HR-V Vezel

Ззаду оновлений HR-V є останньою моделлю, що має широку світлодіодну панель, яка простягається від одного заднього ліхтаря до іншого. Нова Honda HR-V виглядає досить спортивно. Сині акценти логотипу Honda та значок “EHV” на задніх дверях вказують на наявність гібридної силової установки під капотом.

Інтер’єр також був капітально переосмислений. Тут тепер існує інформаційно-розважальна система, схожа на планшет, з дев’ятидюймовим сенсорним екраном. Ще одна тенденція дизайну, яку ми спостерігали в інших автомобілях, була реалізована всередині HR-V, де є очевидний великий вентиляційний отвір, що тягнеться по ширині приладової панелі.

Деталі про розмір кросовера не розголошуються, але у нас складається враження, що новий HR-V більше, ніж модель, яку він замінює. На даний момент Honda заявляє, що запропонує Vezel в Японії з атмосферним 1,5-літровим бензиновим двигуном, частиною гібридної силової установки з можливостями повного приводу в режимі реального часу.

Також буде представлена ​​негібридна модель із пакетом 2WD за нижчою ціною. Характеристики обох варіантів будуть опубліковані дещо пізніше.

Honda HR-V Vezel

Honda продаватиме Vezel у Японії в квітні цього року перед глобальним запуском, який планується провести пізніше цього року.

Американська специфікація HR-V очікується на 2022 модельний рік, тому вона повинна дебютувати у другій половині 2021 року.